اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای مازندران

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز چهارشنبه 14 شهریورماه اطلاع داد.

اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای مازندران

به گزارش خبرنگاران، علیرضا قدمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی توضیح داد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 14 شهریورماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 17 شهریورماه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اعلام کرد: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

قدمی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 16 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 17 شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه می گردد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیتهای ترافیکی در محور هراز، اظهار کرد: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت12 تا 24 امروز (چهارشنبه) 14شهریورماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای پنج شنبه و جمعه و همچنین از ساعت 12 تا 24 روز شنبه آینده از محور هراز ممنوع است.

قدمی گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه 16 شهریورماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 18 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 17 شهریورماه با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای مازندران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید