انتشار داستان انقلابیِ شاعر آئینی در بهمن ماه

وحید قاسمی شاعر و نویسنده در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اضافه کرد: زخم سکوت داستانی مربوط به رویداد انقلاب اسلامی است که در آن به سرگذشت واقعی یکی از مبارزان انقلابی که در سال 53 فعال بوده پرداخته می گردد.

انتشار داستان انقلابیِ شاعر آئینی در بهمن ماه

وی شرح داد: روایت داستان این اثر در دو برهه زمانی مختلف می گذرد؛ نخست سال 53 که بخش عمده روایت داستان برای همین سال است؛ و بخش دیگرش در سال 61، یعنی چند سال بعد از وقوع انقلاب اسلامی است.

قاسمی با بیان اینکه زخم سکوت توسط انتشارات موزه عبرت ایران منتشر خواهد شد، اضافه کرد: در حال حاضر کارهای مربوط به چاپ این کتاب در حال اجرا است و تصورم این است که بهمن ماه سال جاری در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منتشر و روانه بازار کتاب گردد.

به گفته این شاعر و نویسنده آئینی کتاب زخم سکوت به سفارش موزه عبرت ایران برای گروه سنی بزرگسال نگارش یافته و در قالب 120 صفحه چاپ خواهد شد.

قاسمی در انتها اظهار کرد: کار نگارش این رمان سال گذشته به اتمام رسیده و از همان زمان به انتشارات تحویل داده گردیده. ابتدا قرار بود این کتاب در بهار سال جاری منتشر گردد، ولی از آنجا که می خواستند برای انتشارش یک جلسه رونمایی بگیرند، احتمال می دهم انتشارش را به بهمن مان موکول نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتشار داستان انقلابیِ شاعر آئینی در بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار داستان انقلابیِ شاعر آئینی در بهمن ماه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید