حذف تلخ دو رکابزن ایران در کایرین، طلای دوره قبل پرید!

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابتهای دوچرخه سواری پیست در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا، صبح امروز دو نماینده کشورمان در ماده کایرین به مصاف رقبا رفتند. در دور مقدماتی احسان خادمی در گروه اول در بین رکابزنان چهارم شد و به مرحله شانس مجدد راه یافت. در این گروه نمایندگان ژاپن و کره جنوبی مستقیما به فینال این ماده صعود کردند.

حذف تلخ دو رکابزن ایران در کایرین، طلای دوره قبل پرید!

محمد دانشور دارنده مدال طلای کایرین در بازیهای آسیایی 2014 نیز در گروه سوم قرار داشت و در بین حاضرین در این گروه در رده آخر و ششم ایستاد تا در نهایت برای کسب مجوز در فینال بازیها به مرحله شانس مجدد راه یابد. در این گروه رکابزنان مالزی و ژاپن مستقیما به فینال صعود کردند.

در مرحله شانس مجدد محمد دانشور در گروه اول چهارم شد تا هم شانس حضور در راند دوم مرحله شانس مجدد را از دست بدهد و هم از صعود به دیدار فینال این بازیها بازبماند. تنها سه نفر اول این رقابت به دیدار نهایی صعود کردند.

احسان خادمی نیز در گروه دوم مرحله شانس مجدد در میان رکابزنان حاضر چهارم شد و وی نیز نتوانست به دور دوم شانس مجدد راه بیابد. سه نفر اول این گروه به دور دوم شانس مجدد راه یافتند.

به این ترتیب هر دو نماینده ایران در ماده کایرین از دور رقابتها کنار رفتند. حذف رکابزنان ایران در این ماده در حالی رخ داد که محمد دانشور در بازیهای آسیایی 2014 اینچئون در این ماده صاحب گردن آویز طلا گردیده بود.

دوچرخه سواری کشورمان در دوره قبل بازیهای آسیایی صاحب سه مدال طلا، نقره وبرنز گردیده بود اما تا به این زمان موفق به کسب هیچ سکویی نگردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حذف تلخ دو رکابزن ایران در کایرین، طلای دوره قبل پرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف تلخ دو رکابزن ایران در کایرین، طلای دوره قبل پرید!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید