زوج منشا &ndash علیپور، معجزه پرسپولیس

شاید رتبه دوم جدول را تیم برانکو بیش از هر چیز، حاصل دقایق بازی علیپور و منشا در کنار هم باشد.

زوج منشا &ndash علیپور، معجزه پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران ، شاید برانکو هنوز به این باور نرسیده باشد اما آمار و ارقام نشان از این دارد که زوج علیپور و منشا، برای پرسپولیس با معجزه فرقی ندارد. بیراه نیست اگر بگوییم رتبه دومی سرخ ها حاصل دقایق حضور این زوج در کنار هم است.

پرسپولیس در این فصل شش مسابقه را پشت سر گذاشته و در طول این شش مسابقه، تیم برانکو 318 دقیقه بدون زوج علیپور و منشا، یعنی با یک نفر از آن ها بازی نموده است. پرسپولیس در این 318 دقیقه، دو گل زده و دو گل خورده و نتوانسته آمار خوبی به جا بگذارد. با این آمار، پرسپولیس حتی نمی توانست در نیمه بالای جدول حضور داشته باشد.

در مقابل این 318 دقیقه، 222 دقیقه علیپور و منشا در زمین کنار هم بوده اند. دقایق کمتری که پرسپولیس در آن 5 گل زده و حتی یک بار هم گل نخورده است. شاید رتبه دوم جدول را تیم برانکو بیش از هر چیز، حاصل همین دقایق باشد.

تأثیر زوج علیپور و منشا اما در حالی است که برانکو به طور واضح نشان داده که تمایل زیادی برای بازی دادن به منشا ندارد. با اینکه فصل پیش قرار بود گادوین منشا، جای علیپور را در ترکیب اصلی پرسپولیس بگیرد و زوجی رویایی با مهدی طارمی بسازد اما این آرزو محقق نشد. منشا حتی بعد از محرومیت طارمی هم نتوانست جای ثابتی در ترکیب پرسپولیس پیدا کند.

برانکو به نعمتی جلوتر از امیری و احمدزاده، اعتقاد بیشتری داشت اما ادامه نیمکت نشینی او در فصل جدید، به یک علامت سوال بزرگ در پرسپولیس تبدیل گردیده است. البته که حواشی غیرفوتبال منشا به تغییر نظر برانکو درباره او دامن زده است. ضمن اینکه تجربه نشان داده که برانکو سخت تغییر نظر می دهد و یکی دیگر از دلایلی که با وجود نمایش نه چندان خوب تیمش در خط حمله و ناکامی رسن و عالیشاه در موقعیت سازی، حاضر نگردیده به منشا اعتماد کند، همین تغییر ناپذیری است.

2 – 270

منبع: ایران ورزشی

به "زوج منشا &ndash علیپور، معجزه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوج منشا &ndash علیپور، معجزه پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید