فاز نخست پایانه کانتینری نگین بوشهر تکمیل شد

سیاوش ارجمندزاده در گفت وگو با خبرنگاران گفت: در راستای توسعه زیرساخت های بندری استان بوشهر کوشش های خوبی اجرا شده و طرح های مهمی را در دست اجرا داریم.

فاز نخست پایانه کانتینری نگین بوشهر تکمیل شد

وی ادامه داد: گام های بسیار مهمی در راستای بهبود وضعیت بنادر در استان بوشهر شروع گردیده است و طرح های مهمی از جمله توسعه زیرساخت های در جزیره نگین بوشهر در دست اجرا است که تکمیل این طرح ها زمینه ساز رونق فعالیت های بندری در این استان است.

ارجمندزاده اعلام کرد: بهبود وضعیت زیرساخت های دریایی و توسعه بنادر استان بوشهر می تواند زمینه برای توسعه فعالیت های دریایی در زمینه های ذکر گردیده فراهم سازد و در همین راستا توسعه زیرساخت های بندری بوشهر در دستور کار است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: طرح توسعه بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین شامل سه پایانه کانتینری، چند منظوره و فله مایع در مساحت 200 هکتار طراحی گردیده است.

وی از افتتاح ترمینال کانتینری جزیره نگین بوشهر با اراضی پشتیبانی به مساحت 25 هکتار در هفته دولت سال جاری اطلاع داد و اعلام کرد: با همکاری بخش خصوصی 900 میلیارد ریال در اجرای این پروژه سرمایه گذاری گردیده است.

ارجمندزاده اظهار داشت: اسکله ترمینال کانتینری نگین دارای 300 متر طول و 30 متر عرض است که زمینه تردد کشتی های 20 هزار تنی در بندر بوشهر فراهم می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فاز نخست پایانه کانتینری نگین بوشهر تکمیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با فاز نخست پایانه کانتینری نگین بوشهر تکمیل شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید