فاصله کانونی صاحب اعلان شد

پوستر نمایش فاصله کانونی در آستانه اجرای عمومی، رونمایی شد.

فاصله کانونی صاحب اعلان شد

به گزارش خبرنگاران، این پوستر که توسط سعید رضوانی طراحی گردیده است، به کارگردانی رامین بیات و نویسندگی آرش سرکوهی از 1 تا 7 مهر در سالن مستقل تهران به روی صحنه میرود.

این نمایش بر اساس طرحی از آمین فیض آبادی اجرا خواهد شد که کارگردانی هنری و آهنگسازی این پروژه را نیز به عهده دارد.

رضا بهبودی و کلادیا فان هسلت بازیگران این نمایش هستند که مدتی پیش تمرینات خود را شروع نموده اند. همچنین آنسامبل لوکس ان-ام از آلمان(سیلکه لانگه، روت فلتن) از برلین و حمید شاهسون اجرای موسیقی این اثر را به عهده دارند.

فاصلهی کانونی محصول مشترک ایران و آلمان است که پس از اجرا در تهران، در تاریخ 24 و 25 آبان نیز در سالن اپرای برلین اجرا خواهد شد. در شرح این نمایش فاصله کانونی آمده است: شخصیت های این نمایش به واقعیت وجودی خود شک می نمایند و سیزیف وار به دنبال حل این مشکل اند.

عوامل این نمایش عبارتند از:طراح، آهنگ ساز و کارگردان هنری: آمین فیض آبادی، کارگردان: رامین بیات، نویسنده: آرش سرکوهی، مدیریت صـدا: آنـکـیـدو دارش، طراح صحنه: سعید حسنلو، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح نور: علی کوزه گر، مدیر تبلیغات و روابـط عـمومی: مهسا همتی، طراح گرافیک: سعید رضوانی، دستیار اول کارگردان: هادی همتی، دستیار فراوری آلمان و ایران: آناهیتا صفرنژاد، دستیار لباس: شیما مصحفی شبستری، دستیاران صحنه: حمید شهرانلو، فاطمه صفیری، ساخت تیزر: محمد رضایی، تبلیغات فضای مجازی: علی صادقیان.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فاصله کانونی صاحب اعلان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاصله کانونی صاحب اعلان شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید