لوازم التحریر 10 هزار دانش آموز نیازمند تامین می گردد

به گزارش خبرنگاران، رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی نیز در مراسم شروع طرح لبخند مهر گفت: خیرین و نیکوکاران می توانند از چهار طریق یاری های خود را به این کمپین ارسال نمایند که یکی از این روش ها تماس با #399*733* است و همچنین شماره حساب 90190 بانک ملی نیز برای یاری های نقدی به دانش آموزان افتتاح گردیده است. همچنین نرم افزار آپ و نرم افزار سکه دو روش دیگر مشارکت در این طرح است.

لوازم التحریر 10 هزار دانش آموز نیازمند تامین می گردد

فرهاد اقطار گفت: کمپین لبخند مهر از 19 شهریور تا 19 مهر ماه ادامه دارد و پیش بینی می گردد 10 هزار نفر از دانش آموزان احتیاجمند از یاری های این طرح برخوردار شوند.

محمدعلی کوزه گر در این مراسم گفت: این کمپین با هدف یاری به دانش آموزان احتیاجمند در نقاط محروم و کم برخوردار شروع گردیده است و در راستای تامین لوازم التحریر دانش آموزان اقدامات خوبی انجام داده ایم.

رئیس مرکز مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی گفت: در روزهای پایانی شهریور و در شروع سال تحصیلی جدید مردم می توانند با یاری های خود به دانش آموزان احتیاجمند وسایل مورد احتیاج تحصیلی آنها را فراهم نمایند.

کوزه گر با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیارد و 800 میلیون تومان در این کمپین جمع آوری شد، گفت: 400 میلیون تومان آن به صورت نقد و مابقی غیرنقدی بوده که به مناطق محروم و کم برخوردار ارسال شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لوازم التحریر 10 هزار دانش آموز نیازمند تامین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوازم التحریر 10 هزار دانش آموز نیازمند تامین می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید