کریمی: تاوان استفاده از بازیکنان مصدوم را دادیم، در 15 دقیقه پایانی 10 نفره بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مدعی شد تیمش به دلیل کمبود بازیکن ناچار به استفاده از چند مهره آسیب دیده گردیده است.

کریمی: تاوان استفاده از بازیکنان مصدوم را دادیم، در 15 دقیقه پایانی 10 نفره بازی کردیم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از تبریز، فیروز کریمی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل ذوب آهن در هفته پنجم لیگ برتر گفت: ما در شش منطقه کمبود بازیکن داریم که آن را به مسئولان باشگاه گزارش نموده ایم. مجبور بودیم از چند بازیکن مصدوم در این بازی استفاده کنیم که تاوان آن را هم دادیم.

وی در ادامه اضافه نمود: امروز از دقیقه 70 به بعد یکی از بازیکنان مان به دلیل کشیدگی در زمین مسابقه بی تأثیر بود و نتوانستیم او را هم تعویض کنیم. فشار روی تعدادی از بازیکنان مان زیاد است. کلاً 11، 12 بازیکن در همه مسابقات ما بازی می نمایند. ما به باشگاه درخواست مان را داده ایم و الان منتظر هستم ببینیم چه تصمیمی اتخاذ می گردد. برای روز دوشنبه هم قرار است نشستی داشته باشیم و همه مسائل را آنجا مطرح خواهیم کرد تا مشکلات را رفع کنیم.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز همچنین توضیح داد: شاهد فوتبال خوبی بودیم. ذوب آهن هم فوتبال خوبی ارائه می نماید. فکر می کنم اگر مصدومیت به سراغ ما نمی آمد می توانستیم عملکرد بهتری هم داشته باشیم، اما با این وضعیت عملاً 15 دقیقه پایانی را 10 نفره بازی کردیم. ضمن اینکه پیمان بابایی که یکی از مهره های تأثیرگذار ماست را نیز از دست دادیم. ما بدشانسی آوردیم، اما باید قبول کنیم کوشش مان را کردیم.

کریمی خاطر نشان کرد: به نظرم بازی می توانست مساوی هم تمام گردد. روی دو گلی که خوردیم دخسوس مقصر بود. هفته گذشته روی ضربات از راه دور ذوب آهن کار نموده بودیم، اما بازهم به مشکل خوردیم. ما در نامه ای که به باشگاه ارائه نموده ایم درخواست جذب دروازه بان هم داشته ایم و ان شاءالله در اولین فرصت با هوشنگ نصیرزاده (مدیرعامل باشگاه ماشین سازی) که مدت هاست با او جلسه نداشتم و تقاضای جلسه هم داشتم، مسائل را مطرح می کنیم. ما بعد از پر کردن خلاء هفت و هشت نفره لیست مان، می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریمی: تاوان استفاده از بازیکنان مصدوم را دادیم، در 15 دقیقه پایانی 10 نفره بازی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کریمی: تاوان استفاده از بازیکنان مصدوم را دادیم، در 15 دقیقه پایانی 10 نفره بازی کردیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید